Basından Haberler

AK Parti Genel Başkanvekili Ala’dan CHP Genel Başkanı Özel’in açıklamalarına tepki

AK Parti Genel Başkanvekil Ala, CHP’li Özel’in “darbe” ile ilgili açıklamasına ilişkin “AK Parti ve Cumhurbaşkanı’mızın siyasi hayatı, darbe ve darbecilerle mücadelenin siyasi tarihidir. Bize saldırarak demokrasi açıklarını kapatamazlar” dedi.

Ankara

AK Parti Genel Başkanvekili Efkan Ala, AA muhabirine konuya ilişkin yaptığı değerlendirmede, Özel’in açıklamasını anımsatarak, Özel’in darbecilerle kendi işbirliklerine dayanan geçmişlerini örtmeye çalıştığını vurguladı.

“28 Şubat’ın işbirlikçisi, darbelerin, muhtıraların ve darbecilerin kadrolu destekçisi CHP’nin Genel Başkanı Özel’in, Türkiye’nin siyasi tarihinden bihaber olduğunun anlaşıldığını” ifade eden Ala, şunları kaydetti:

“Siyasi hayatı darbe ve darbeci zihniyetlere karşı mücadele ile geçmiş AK Parti kadroları ve Sayın Cumhurbaşkanı’mıza yönelik ifadeleri milletimiz nezdinde hiçbir değere sahip değildir. AK Parti ve Sayın Cumhurbaşkanı’mızın siyasi hayatı, darbe ve darbecilerle mücadelenin siyasi tarihidir. Bize saldırarak demokrasi açıklarını kapatamazlar.”

Last updated on Ocak 3rd, 2024 at 08:12 pm

Rectangle 84Rectangle 84
Rectangle 85Rectangle 85
Rectangle 87Rectangle 87
Rectangle 86Rectangle 86
Rectangle 14Rectangle 14
Rectangle 12Rectangle 12
image 24image 24
image 26image 26